About Us


İMA Bilgi Sistemleri San. ve Ticaret Ltd. Şti. Mart 1994'te faaliyetine başlamıştır. Genel olarak aşağıda sıralanan faaliyet alanlarında müşteri ihtiyaçlarına uygun anahtar teslimi çözüm üretme, yazılım, danışmanlık ve teknik destek hizmetleri sunmaktadır.  Türk Mühendis ve Teknik elemanlarınca tamamen yerli üretim olarak, geniş kullanım amaçlı tasarlanan ve geliştirilen İMA E3250 serisi El Terminalleri, açık hava ve arazide, her türlü zor çalışma koşullarında yüksek güvenilirlikle kullanılabilen, elde taşınabilen ürünlerdir. Bu cihazlar Elektrik, Su, Doğalgaz Abone Sistemleri ile Sipariş Toplama Sistemleri, Endüstriyel ve Bilimsel Uygulamalarda verilerin toplanması ve bilgisayar ortamına aktarılması gibi gereksinimler için idealdir.
İMA El Terminallerimiz, kullanıcı isteğine uygun klavye tasarımı, geniş Türkçe ekranı, su ve toza karşı dayanıklı ABS kutusuyla her kesimden insanın kolaylıkla kullanabileceği cihazlardır.
İMA Bilgi Sistemlerinin uzman kadrosu, kesintisiz ve hızlı donanım ve yazılım desteği ile çalışma yaşamınızda sorunsuz işlemler, net çözümler elde edeceksiniz.

   Şirketimizin başlıca faaliyetleri: 

  • İMA E3250 serisi El Terminallerinin ve Çevre Birimlerinin üretimi.
  • Elektrik Dağıtım Müessese Müdürlükleri, Belediyeler ve Doğal Gaz Dağıtım Şirketlerinin sayaç okuma (endeks okuma), abone tahakkuk ve tahsilat sistemlerinde, el bilgisayarları ile bütünleşik yazıcıların kullanıldığı ABONE OKUMA SİSTEMLERİ'nin anahtar teslim gerçekleştirilmesi.
  • İMA E3250 serisi El Terminallerinin kullanıldığı her türlü Veri Toplama Sistemleri, Sipariş Toplama Sistemleri, Barkod'lu Sayım ve Stok Sistemlerinin geliştirilmesi.
  • İMA E3250 serisi El Terminallerinin kullanıldığı Bilgi Sistemlerinin gerçekleştirilmesi öncesi ön yapılabilirlik çalışmaları ve danışmanlık hizmetlerinin verilmesi.
  • İMA E3250 El Terminalleri, çevre birimleri ile iletişim cihazlarının bakım-onarımı, teknik servis ve destek hizmetlerinin sağlanması.
  • Özel amaçlı güvenlik ve iletişim ihtiyaçlarına yönelik donanım ve yazılım geliştirilmesi.

 

Best image

Prof.Ahmet Taner Kışlalı Mah. 2866. cad. (Dragos Villaları) No:25 Çayyolu - Ankara Türkiye 06810

Locate

Haberler

Güncellemelerizden Haberdar Olmak İçin E-Bültenimize Abone Olun...


image

NEW

Our new E7 Hend Held Terminal which has working on Android 7.1.2, has touch panel LCD, has built-in 3 inch thermal printer, has 8000 mAh battery e.g. is put up ...

image

CE Certification

exp...

image

Domestic Property

exp...

image

Design Registration Certificate

exp....

image

Thanks for visitor

exp...

image

E7 is working on Başkent Doğalgaz!

exp...

image

Coronavirus

exp...
Ürünlerimiz

İstatistiklerimiz

1994 Yılından Bugüne


Açıklama Açıklama Açıklama Açıklama Açıklama Açıklama Açıklama Açıklama Açıklama Açıklama Açıklama Açıklama


» Satır 1

478

Proje

1150

Mutlu Müşteri

13254

El Terminali

Referanslarımız

İletişim

  • Prof.Ahmet Taner Kışlalı Mah. 2866. cad. (Dragos Villaları) No:25 Çayyolu - Ankara Türkiye 06810
  • +90 312 242 05 67
  • info@ima.com.tr

İletişim Formu